Rulet VB2 vizualna predikcija Hrvatski - Croatian

Poštovanje Forester,

Malo sam proučio linkove koje ste mi poslali, vaše objašnjenje o VB2 nisam do kraja skužio jer mi engleski nije jaca strana a i kelly se upetljao sa svojim idejama pa vise nisam mogao pratiti, a na link gdje se objašnjava jafco sistem ne mogu ući.

Pa vas molim ako postoji mogucnost da mi napisete objasnjenje na hrvatskom jer na engleskom ne mogu točno shvatiti mnoge bitne detalje pa odem u krivom smjeru. S time da si sam zakompliciram jer vjeravatno razmisljam prekomplicirano dok je sistem vjerovatno jako jednostavan.

Ono što shvaćam u VB2:

  1. Koristimo vrijeme od 1.2s ili ne bitno koje bitno je da se unutar spinova poklapaju brojevi i da koristimo ispravno vrijeme.
  2. Možemo početi bilo kada, ne moram čekati 4 spina do kraja što je glavna prednost sistema jer imamo više vremena za ulog i nemamo problema sa NMB.

Ono što ne shvaćam:
1.Nakon isteka određenog vremena npr. 1.2 s gdje gledamo broj ispod loptice ili broj ispod dominantnog dijamanta.
2.Da li brzina wheela određuje vrijeme koje ćemo primjeniti i kako brzo i točno odrediti brzinu wheela.
3.Što radimo sa wheelom, gdje gledamo i da li uopće trebamo gledati wheel osim određivanja njegove brzine.
4.Å to ako je brzina wheela u prvom spinu 4 s a u drugom 5 ili 6. Recimo u Zagrebu ima velik broj wheela brzine 5,6 ili 7 s.
5.Koje spinove bolje da preskocimo a koji su nam sigurni
6.Na koji nacin radi FFZ, koristi vas VB2 ili neki sistem tipa Jafco.
7.Ako imate još to nadodat što nisam pitao a trebao bi molim da napišete.

Kod Jafco sistema kojeg je objašnjavao Viper5 vjerovatno ne kuzim nista.

Probajte mi odgovoriti na ovu poruku sto detaljnije. Mozda sam vam dosadan ali vi ste jedina 100% stručna osoba koja mi može objasniti na hrvatskom jeziku. Ne volim kocku niti se zelim kockat, zato i zelim naučiti VB.

Srdacan pozdrav iz xxxx,

VB2 je jednostavan da nermoze biti jednostavniji. Dosta ljudi nemoze da razumije kako VB2 moze da radi posto se neuzima broj kad reference time pocme.

Prvo cu ukratko objasniti an onda odgovoriti na pitanja.

Reference time za VB2 je najbolje odredicti testirajuci ga.
Tokom jednog spina, kad je loptica na recimo dimond 3 pocmite vreme od 1.5 sekundi I kad istekne procitajte broj ispod loptice. Odmah zatim ponovite isto; i ako je vase vreme tocno nakon 1.5 sekundi trebali bi procitati isti broj. Ako loptica prodje prvi procitani broj vreme treba povecati.

To treba uciniti u vremenskom podrucju kad mislite igrati. Recimo jedno vreme ste poceli kad je bilo oko 14 sec do kraja spina a drgi put kad je bilo 11. (Nevalja VB2 pocimati kasnije kad je loptica prespora …izgubi se linearnost)
Sa ovom testom ste ubiti potvrdili toccnost VB2 sistema I dokazali da izmedju bilo kojeg vremena od 13 do 11 sekundi do kraja spina vi imate linearnost. Ta linearnost moze biti i veca recimo 17-9s, ali je uvijek bolje probati da se uvijek pogadja odprilike u isto vreme prilikom spina.
Kad dodje iduci spin vi sad samo jednom primjenite vase osnovno vreme.

Nije bitno na kojem diamantu to pocmete, ali uvijek na istom dok igrate.
Mijenate poziciju samo sa promjenom brzine rotora.

Recimo 5 spinova rotor je 10 brojeva u sekundi I vi pocinjete VB2 oko 12 sekundi do kraja spina na diamantu 12. Kad istekne osnovno vreme procitate broj ispod loptice.

Ali recimo svih 5 spinova loptioca stane 9 brojeva dalje.
Onda to nastimate tako sto cete vi svoj pocetnu poziciju pomaknuti sa diamanta 12 (sati) na diamant 3 (sata) (ako loptica ide u smijeru kazaljki na satu)

Sad je vasa glavna tocka na diamantu 3. Od te tocke igrate VB2.
A kako cete nastimavati za rotor to ovisi od vas. Mozete procitati samo broj I onda dodati u glavi jos koliko brojeva ce rotor vise ili manje napraviti ili mozete odmah promijeniti za tioliko brojeva pocetni momenat za VB2 tako da kad citate broj to vam je odmah I predikcija.

Rotor se mora mjetiti prije VB2.

Najbolje je koristiit isto osnovno vreme, recimo 1.5 sec .
I gledati koliko se #0 pomice u tom vremenu.
Recimo jedan spin rotor napravi ½ rotacije; vi ste poceli VB2 na diamantu 3.

Drugi spin rotor napravi ½ I 2 dodatna broja.

Akoje rotor napravio 2 dodatna broja u 1.5 sekundi to znaci da pravi 0.75 brojeva u jednoj sekundi.
Ako vi uglavnom koristite VB2 oko 12 sekundi do kraja spina to je 12x0.75=9

Znaci svaki put kad vi uocite 2 broja pronjenu rotora, to znaci razliku od 9 brojeva do kraja spina.
Sto znaci 1 broj pravi 4.5 broja razliku na ishod dgje ce loptica past.
Za lakse racunanje mozemo koristiti 4 u prinjerima.

Od sada za svaki broj kad je rotor brzi dodajte 4 broja. Ako je rotor u 1.5 sekundi napravio ½ rotacije i 6 brojeva dodajte na procitani osnovni broj 6 x 4=24 broja.

Sad da se vratim na ovu recenicu jer nije u potpunosti tocna ili bolje receno prakticna.

"Recimi 5 spinova rotor je 10 brojeva u sekundi i vi pocinjete VB2 oko 12 sekundi do kraja spina na diamantu 12. Kad istekne osnovno vreme procitate broj ispod loptice. "

To je teoretski ( jer odkuda 5 spinova sa istim rotorom da se desi pa da vama bude tako lako) to je samo dok nisam objasnio kako uztimavati VB2 za rotor.

Znaci kad odredjujete gdje vam je tocna pocetna pozicija za VB2 , vi isto ustimavate to skupa sa rotorom.

Recimo za pocetak odredite diamant 12. Ocekujete da ce rotor u vasem osnovnom vremenu praviti oko ½ rotacije. Mjerite rotor I rotor napravi 2 broja manje od ½. Vi nepocinjete vb2 na 12 nego na 9 diamantu (loptica pravi 8-9 brojeva manje). (u objasnjenjima loptica uvijek ide u smijeru kazaljki na satu). Nakon VB2 vremena vi procitate broj ispod loptice recimo #32 I loptica padne na broj 34. Zabiljezite to.

[attachimg=1]

Ja nacrtam kriz gdje mi je vrh na tocki u kojoj pocmem VB2. Ovaj spin bi povkao jednu liniju od centra prema desno.
Iduci spin rotor napravi ½ rotacije I dodatna 2 broja. Sada pocinjem VB2 na diamantu 3, jer se ocekuje da ce rotor napraviti 8-9 dodatnih brojeva.

Procitam broj #12 I loptica padne na nulu. To je oko 45 stepeni od 28 sto mi je system pokazao pa tako I na krizu kojem sam nacrtao povucem liniju. Ponavljam process dok ne ustanovim gdje je najbolje igrati. Kad to zakljucim onda umjesto 28 diamanta koji mi je bio pocetak pomaknem glavni pocetni momenat u to poziciju. Bazirano na ova dva spina to je 28 na 0 i 32 na 34 to je 5-9 brojeva u smjeru loptice.

Znaci kad bi rotor bio pravio ½ rotacije najboje da pocmem cr ¨me u 2 sata poziciji. Kad to znam sad sa promjenom rotora mogu pomicati poziviju od VB2 sa 2 sata na gdje treba ili mogu uvijek imati pocetak 2 sata i onda na ono sto mi VB2 pokaze u glavi dodati dodatne bojeve ako je rotor drugacije brzine.
To bi bilo to.

Slika pokazuje oznacena 2 spins sa crvenom bojom za da je jednom loptica pala 9 bojeva dalje a drugi put 5-6 dalje.
Na kraju linije ima deblja okomita linija koja obiljezava da loptica nije odskakala puno.

Za primjer sam dodao i jednu plavu liniju koja je dalje i pokazuje da je loptica odskakala.

Prilikom igre to sve nije tako jednostavno, jer se desava svasta. Ove oznake momazu da se lakse odredi isplati li se igtrati i gdje.

1.Nakon isteka određenog vremena npr. 1.2 s gdje gledamo broj ispod loptice ili broj ispod dominantnog dijamanta.

Ne, nego ispod loptice. Loptica je ta koja kompenzira zazliku koju mi pravimo sto ne pogadjamo uvijek u istoj rotaciji.

2.Da li brzina wheela određuje vrijeme koje ćemo primjeniti i kako brzo i točno odrediti brzinu wheela.

VB2 se obicno igra sa priblizno istim rotorom. Recimo rotor u vasem osnovnom vremenuu pravi 1.2 do ¾ rotacije. A moze se I unjesto dadoavanja brojeva na osnovni broj koji VB2 pokaze mijenjati vreme.

3.Što radimo sa wheelom, gdje gledamo i da li uopće trebamo gledati wheel osim određivanja njegove brzine.

Naravno, objasnjeno u prijasnjem post.

4.Å to ako je brzina wheela u prvom spinu 4 s a u drugom 5 ili 6. Recimo u Zagrebu ima velik broj wheela brzine 5,6 ili 7 s.

To su super brzine za VB2.

5.Koje spinove bolje da preskocimo a koji su nam sigurni

Nema nacina da se odredi, VB2 uvijek misli da ce loptica udariti dominantni diamant.
Ako udari neki drugi opet ima sansu da je dobro pogodjeno, trebate negdje citati na forumu o 2 pin game.

6.Na koji nacin radi FFZ, koristi vas VB2 ili neki sistem tipa Jafco.

FFZ radi drugacije, ali ima mogucnost da radi na principu VB2 gdje se dodatno mjeri rotor onda system odredi koje vreme da koristi za VB2. Ja jos niosam prokuzio koji system Jafco ima posto u njegovom dokumentu on objasnjava samo osnovni tradicionalni VB.

7.Ako imate još to nadodat što nisam pitao a trebao bi molim da napišete.

Kod Jafco sistema kojeg je objašnjavao Viper5 vjerovatno ne kuzim nista.

Pa njegov system kaze gledaj lopticu I ako dovoljno dugo gledas moci ces da se naviknes I da pogadis kad je 4 rotacije do kraja spina. I to je to.

Ostalo su principi tradicionalnog VB. Ima jos I karte koje je napravio za one koji neznaju kako dodati par brojeva ako je rotor brzi . Posle kritike cuo sam da je dodao na sistem da se negleda samo cetvrta rotacije, nago kad je razlika izmedju rotacija najveca, to je oko 5-6 do kraja spina(Lakse se uoci) na nekim ruletima. U casinima usporenje loptice ubiti pada pislije 6-5 rotacije pa je jos teze.

Hvala puno na ovome forester.Komuniciram na engleskom sigurno po par sati dnevno sa ljudima,ali ipak ponekad ne mogu razumijeti pojedine termine.Svaka cast!

Now where the hell is that translate button? :slight_smile:

Wasn’t added to private template. Now you should see it.

Poor people,big mouth ,unable to win with VB.

E.H.

??? ?

Poor people,big mouth ,unable to win with VB.

E.H.[/quote]

E. H.

Still waiting for clarification. Who are you referring to?